SLOVESNOST OB 15. OBLETNICI SINDIKATA POLICISTOV SLOVENIJE

Spoštovane članice in člani!

V petek, 1. decembra 2023, ob 13.30 uri je potekala slavnostna seja v počastitev 15. obletnice delovanja Sindikat policistov Slovenije v telovadnici Policijske akademije v Tacnu.
Program slavnostne seje SPS je vseboval predstavitev 15-letnega delovanja Sindikat policistov Slovenije ter podelitev priznanj in plaket najbolj zaslužnim ustanovnim članom in članom Sindikat policistov Slovenije. V uvodnem nagovoru je vse udeležence slavnostne seje pozdravil v.d. predsednika Sindikat policistov Slovenije g. Adil Huselja. Dogodka so se udeležili tudi namestnik generalnega direktorja policije Igor Ciperle s sodelavci, minister za notranje zadeve Boštjan Poklukar s sodelavci, glavna inšpektorica Inšpektorata za notranje zadeve Vesna Gutman, predsednik Konfederacije sindikatov Slovenije Pergam g. Jakob Krištof Počivavšek, bivši predsednik Sindikat policistov Slovenije mag. Kristjan Mlekuš, predsednik Združenje Sever dr. Tomaž Čas ter drugi vabljeni gostje.
Z glasbeno točko se je predstavila izjemna vokalistka in pevka Tina Debevec ob spremljavi našega vrhunskega policijskega orkestra pod vodstvom dirigenta Nejca Bečana. Sledilo je tudi priložnostno druženje s pogostitvijo v jedilnici PA.

Najvišje priznanje - zlato plaketo Sindikat policistov Slovenije je prejel mag. Kristjan Mlekuš, drugi predsednik SPS, ki je s svojim požrtvovalnim in nesebičnim delom v sindikatu ključno pripomogel, rasti sindikata, kot tudi njegovi uveljavitvi v slovenskem prostoru.

Iskrene čestitke vsem prejemnicam in prejemnikom! Ponosni smo na vas!

VAŠ SINDIKAT POLICISOTV SLOVENIJE

Prejšnji 15. OBLETNICA OBSTOJA IN DELOVANJA SINDIKATA POLICISTOV SLOVENIJE
Naslednji PROTESTNI SHOD SPS IN SINDIKATOV JAVNEGA SEKTORJA V OKVIRU PSRSJS - OBVESTILO ČLANSTVU SPS