PODPIS POGODB ZA ZAGOTAVLJANJE SINDIKALNEGA DELA V IRSNZ IN MNZ - OBVESTILO ČLANSTVU SPS

Obveščamo vas, da je danes, 30. 6. 2023 Sindikat policistov Slovenije, pristopil k podpisu pogodb o zagotavljanju pogojev za sindikalno delo v IRSNZ in Ministrstvo za notranje zadeve.
Pogodbi je v imenu Sindikat policistov Slovenije podpisal popredsednik Sindikat policistov Slovenije, g. Adil Huselja v imenu Ministrstvo za notranje zadeve, minister za notranje zadeve g. Boštjan Poklukar in v imenu Inšpektorata RS za notranje zadeve, vršilka dolžnosti generalne direktorice ga. Vesna Gutman.
S podpisom obeh pogodb je Sindikat policistov Slovenije pridobil status reprezentativnega sindikata za zagotavljanje pravic in obveznosti, povezanih z delovnim razmerjem, delovnimi pogoji in delovnim procesom naših članov SPS, ki so zaposleni v upravnem delu Ministrstva za notranje zadeve in Inšpektoratu RS za notranje zadeve.

Prejšnji POBUDA ZA POSODOBITEV DELOVNE OBLEKE TER OPREME KRIMINALISTOV SKP – OBVESTILO ČLANSTVU
Naslednji Javno objavljen Katalog za NPK Policist - obvestilo