Javno objavljen Katalog za NPK Policist - obvestilo

Obveščamo vas, da je bil danes, 4. 7. 2023, javno objavljen katalog za NPK Policist, ki je bil predhodno, 23. 6. 2023, potrjen na 201. seji Strokovnega sveta RS za poklicno in strokovno izobraževanje.

Katalog je dostopen na spodnji povezavi:

Sedaj sledi še postopek izbire izvajalca in članov komisij za NPK Policist.

Na podlagi poteka vseh dosedanjih dogodkov vezanih na sprejem NPK Policist, se nekako predvideva, da bi postopki za pridobitev certifikata NPK Policist lahko stekli v jesenskih mesecih.

O vseh nadaljnjih aktivnostih povezanih z NPK Policist boste tudi v bodoče pravočasno obveščeni.

S prijaznimi pozdravi,

Adil Huselja

podpredsednik SPS

Številka: 3353/OBC-30/2023/1