HUMANITARNA AKCIJA DAM ZA DOM - POZIV ZA ODDAJO VLOG – OBVESTILO ČLANSTVU

Spoštovane kolegice in kolegi!

Obveščamo vas, da v okviru humanitarne akcije Dam za Dom z današnjim dnem, 16. 10. 2023 pričenjamo z zbiranjem vlog za dodelitev sredstev za pomoč zaposlenim, ki so utrpeli premoženjsko škodo v avgustovskih poplavah.

Vse, ki ste utrpeli večjo premoženjsko škodo vabimo, da izpolnite vlogo za finančno pomoč – poplave, avgust 2023. V prilogi vam posredujemo obrazec (vlogo) za uveljavljanje finančne pomoči, ki jo skupaj z dokazili (plačilne liste za zadnje tri mesece) posredujete v zaprti kuverti na naslov:

Dobrodelni projekt DAMZADOM - NE ODPIRAJ.

Ministrstvo za notranje zadeve
sekretariat
Štefanova 2
1000 Ljubljana.

Vlogi je obvezno potrebno priložiti tudi plačilne liste za zadnje tri mesece!! Vlogo se lahko odda najkasneje do vključno 27. 10. 2023. Veljavna bo vloga, ki bo pravilno opremljena in pravilno poslana.

Razdeljevanje zbranih sredstev

Vloge bo vrednotila komisija v naslednji sestavi :

2 predstavnika PSS (Tjaša Škedelj, Mitja Tavčer),
2 predstavnika SPS (g. Adil Huselja, Bronja Šmid),
1 predstavnik Policije (g. Pečjak),

1 predstavnik IRSNZ (ga. Gutman)
1 predstavnica DL (ga. Lošič Ošlak)
1 predstavnik sekretariata MNZ (g. Pagon), .
1 predstavnika stanovskih organizacij - modra družina (g. Zalokar).

Komisija bo pregledala vse prejete vloge, ki bodo bile oddane do 27. 10. 2023 in jih ovrednotila na podlagi naslednjih kriterijev: ( stopnje poškodovanosti objekta in višine osnovne plače). Po vrednotenju vlog bomo nato Zvezi prijateljev mladine Slovenije predali celotno dokumentacijo (vloge in vrednotenje komisije, brez plačilnih list), ki bo v mesecu novembru izvedla izplačila sodelavkam in sodelavcem, ki so bili prizadeti v poplavah.

Za vaše prispevke, sodelovanje in podporo pri tej akciji se vam iskreno zahvaljujemo.

Ministrstvo za notranje zadeve
Policija
Inšpektorat Republike Slovenije za notranje zadeve
Policijski sindikat Slovenije
Sindikat policistov Slovenije
Mednarodna policijska zveza – IPA Sekcija Slovenija
Zveza policijskih in veteranskih društev Sever
Zveza klubov upokojenih delavcev Ministrstva za notranje zadeva Maksa Perca Slovenije
Društvo kriminalistov Slovenije
Združenje policijskih šefov Slovenije
Dobrodelno društvo Modra družina
Motoristični klub Blue Knights Slovenia I

Lep pozdrav in vse dobro!

Adil Huselja
v.d. predsednik SPS

Datum: 16. 10. 2023
Številka: 3353/OBC-63/202