NADOMESTNE VOLITVE V SINDIKATU POLICISTOV SLOVENIJE – OBVESTILO S POZIVOM  ZA ČLANSTVO

NADOMESTNE VOLITVE V SINDIKATU POLICISTOV SLOVENIJE – OBVESTILO S POZIVOM ZA ČLANSTVO

Spoštovane članice in člani SPS.

Obveščamo vas, da bodo v mesecu novembru 2023 potekale nadomestne volitve funkcionarjev Sindikata policistov Slovenije. Tako bodo razpisane volitve za predsednika SPS in za regionalnega predstavnika za PU Celje.
V SPS je bilo odločeno, da se bodo glasovnice pošiljale na domače naslove članov in ne v enote, in sicer zaradi težav z distribucijo službene pošte, ki lahko traja predolgo in se nekatere glasovnice ne bodo pravočasno vrnile na sedež SPS, kar so pokazale že izkušnje iz preteklih volitev.

SPS bo namreč z začetkom poteka volilnih opravil pošiljal glasovnice na naslove stalnih ali začasnih bivališč, ki so jih posamezni člani navedli v pristopnih izjavah. Ker želimo, da vsi člani dobite volilne lističe in lahko izkoristite svojo pravico do volitev, vas prosimo, da nam morebitne spremembe naslova v času od včlanitve v SPS sporočite in sicer preko elektronske pošte svojim regionalnim predstavnikom:

- PU Koper: kp@sindikat-policistov.si
- PU Nova Gorica: ng@sindikat-policistov.si
- PU Kranj: kr@sindikat-policistov.si
- PU Ljubljana: lj@sindikat-policistov.si
- PU Celje: ce@sindikat-policistov.si
- PU Novo mesto: nm@sindikat-policistov.si
- PU Maribor: mb@sindikat-policistov.si
- PU Murska Sobota: ms@sindikat-policistov.si
- GPU in MNZ: gpu@sindikat-policistov.si

Prosimo, da nam morebitne spremembe naslov stalnih ali začasnih bivališč posredujete najkasneje do 9. 11. 2023 zaradi pravočasne priprave volilnih imenikov.

v.d. generalnega sekretarja SPS

Številka: 3643/OBC-64/2023/1
Datum : 18. 10. 2023

Prejšnji HUMANITARNA AKCIJA DAM ZA DOM - POZIV ZA ODDAJO VLOG – OBVESTILO ČLANSTVU