BOŽIČKOVA KARAVANA 2022 – ZBIRANJE PRIJAV

Spoštovane članice in člani!

Se tudi vi že jeseni veselite decembrskega božičnega vzdušja in odštevate dneve do najbolj čarobnih trenutkov v letu? Božiček prihaja … Tudi letos smo se dogovorili, da bomo za otroke do desetega leta starosti pripravili animacijski program, ki se bo končal z Božičkovim obdarovanjem otrok.

Vsi, ki bi želeli, da Božiček obdari vaše otroke, jih lahko na omenjen dogodek prijavite samo preko spletne strani - https://www.sindikat-policistov.si/dogodki/bozickova-karavana do nedelje, 20. 11. 2022. Navodila ob prijavi otrok na Božičkovo karavano:
Na spletni strani https://www.sindikat-policistov.si/ v zgornjem desnem kotu kliknete "Prijava«. V prijavno okno vnesite svoje uporabniško ime in geslo.Če tega še nimate ali ste ga izgubili, lahko zaprosite za novo, in sicer na: kp@sindikat-policistov.si ali pokličite na 051 280 131.

Ko ste se uspešno prijavili v spletni portal, kliknite zavihek Dogodki > Božičkova karavana, ali pa odprite povezavo: https://www.sindikat-policistov.si/dogodki/bozickova-karavana

Odpre se vam stran Božičkova karavana s spletno prijavnico. Spletno prijavnico izpolnite za vsakega otroka posebej. V kolikor imate 3 otroke, spletno prijavnico izpolnite trikrat, pri tem pa prosimo pazite na ustrezno zaporedno številko otroka.

V spletno prijavnico vnesite:
• Ime in priimek otroka
• Spol otroka
• Zaporedna številka otroka (na primer če imate 3 otroke, pri prvemu označite 1. otrok, pri drugemu 2. otrok ter pri tretjemu 3. otrok)
• Ime in priimek starša (član SPS)
• Paket (iz seznama izberite paket)
• PU obdaritve (obdaritev je lahko na katerikoli PU, pri PU CE imate dve možnosti – PU Celje ali PU Celje ( Dravograd) ter pri PU NM – PU NM ali PU NM ( Brežice)
• PU prijave
• NOE (PP)

Za uspešno prijavo kliknite gumb POTRDI.

Letos bomo, tako kot lani, za otroke pripravili pakete po naslednjih starostnih skupinah:
A - za otroke stare od 0 do 18 mesecev
B - za deklice stare več kot 18 mesecev do 2,99 let
C - za dečke stare več kot 18 mesecev do 2,99 let
D - za deklice stare od 3 do 5,99 let
E - za dečke stare od 3 do 5,99 let
F - za deklice stare od 6 do 8,99 let
G - za dečke stare od 6 do 8,99 let
H - za deklice stare od 9 do 10 let
I - za dečke stare od 9 do 10 let

Prispevek staršev za darilo po otroku znaša 10 EUR. Omenjen znesek poravnate pri svojem regionalnem predstavniku oziroma sindikalnem zaupniku najkasneje do datuma obdaritve.
Ker v Sindikatu policistov Slovenije spoštujemo pravico do zasebnosti in da ne bi prihajalo do nepotrebnih zapletov zaradi pridobitve GDPR soglasja vsakega posameznika, letošnjega fotografiranja otrok na Božičkovi karavani ne bomo izvedli. Omnejeni dogodek lahko starši ovekovečite s fotografijami le zasebno oz. domačo rabo.
Za tiste, ki se prireditve ne boste morali udeležiti, boste darila lahko prevzeli
naknadno pri svojih regionalnih predstavnikih.

Seznam lokacij obdarovanj vam bomo posredovali v naslednjih obvestilih.

Veselimo se vašega srečanja in druženja z nami!

VAŠA BOŽIČKOVA EKIPA
SINDIKAT POLICISTOV SLOVENIJE

Prejšnji Podpisan Dogovor o ukrepih na področju plač in drugih stroškov dela v javnem sektorju za leti 2022 in 2023
Naslednji PODPORA ČLANICI SPS IN NJENA ZAHVALA - OBVESTILO ČLANSTVU