PODPORA ČLANICI SPS IN NJENA ZAHVALA - OBVESTILO ČLANSTVU

Sindikat policistov Slovenije članicam in članom ne zagotavlja le brezplačne pravne pomoči v primerih, ki se nanašajo na službeni čas in opravljanje službenih nalog. Zagotavlja in nudi veliko več, tudi takrat, ko so težave ali težavne okoliščine povsem osebne ali »civilne« narave. Tudi takrat naredimo kar je v naši moči, da bi naše članice in člani zmanjšali ali odpravili vzroke in posledice težav ter dosegli zastavljene cilje.

Tako smo danes, 28. oktobra 2022 izrazili podporo naši članici Nuši F., kandidatki za policistko – študentki Višje policijske šole v Tacnu. Kolegica Nuša se je v času študija nepričakovano soočila s težjimi zdravstvenimi težavami zaradi česar ni uspela opraviti vseh študijskih obveznosti v roku. Pravzaprav je morala uspešno še opraviti preizkus Cooperjev tek s katerim bi izpolnila študijske obveznosti in pogoj, da lahko zagovarja diplomsko nalogo.

V času preizkusa sta se ji pridružila Matej Bogataj in Suzana Drašler iz Sindikata policistov Slovenije ter jo bodrila in dala dodatno energijo, da je z doseženim rezultatom izpolnila normo za pozitivno oceno. Nuša je pokazala, da se z vztrajnostjo in pozitivnim pristopom da veliko doseči.

Po današnjem dogodku se je Nuša odzvala z naslednjimi besedami: »Nerada izstopam iz množice zato me dobrota ljudi do mene in vsa podpora, ki jo dobivam izredno gane in preseneti. Moram reči, da sem v tem času kar sem zbolela spoznala še bolj globoko plat ljudi, ki je dobra in srčna in sem zato še bolj prepričana v svojo odločitev, da želim biti del tega sistema ker v svoji biti so ljudje dobri in želijo pomagat ljudem. Hvala vam vsem za vse kar ste, kar delate in kar še boste storili zame.«

V Sindikatu policistov smo prepričani, da bo Nuša s takšnim pristopom ne le uspešno dokončala študij na Višji policijski šoli ampak da bo tudi na nadaljnji poklicni poti in v življenju dosegla vse zastavljene cilje. To ji iz srca želimo.

Pisatelj Paulo Coelho je nekoč zapisal: »Ko najmanj pričakujemo, življenje pred nas postavi izziv, da bi preizkusilo naš pogum in pripravljenost, da bi se spremenili«. Tega se v Sindikatu policistov Slovenije dobro zavedamo. Zato se, ne glede na okoliščine in težave s katerimi se srečujejo naše članice in člani prizadevamo, da vsem pomagamo po najboljših močeh. Tako smo delali do sedaj in tako bomo delali tudi v prihodnje!

Prejšnji BOŽIČKOVA KARAVANA 2022 – ZBIRANJE PRIJAV
Naslednji POHITITE S PRIJAVAMI NA BOŽIČKOVO KARAVANO 2022