POSLANICA OB 32. OBLETNICI SAMOSTOJNOSTI IN NEODVISNOSTI REPUBLIKE SLOVENIJE IN DNEVU POLICIJE

Spoštovane članice, člani Sindikat policistov Slovenije in vsi zaposleni v Policiji, IRSNZ in MNZ ter vsi prebivalci Republike Slovenije!

Danes, 25. 6. 2023 – Dnevu državnosti, naša domovina, Republika Slovenija praznuje svoj 32. rojstni dan! Hkrati bo 27. 6. 2023 tudi 32. obletnica spopadov na mejnem prehodu Holmec, ki ga policistke in policisti obeležujemo kot svoj praznik, Dan Slovenske Policije.

Z globokim spoštovanjem pa se spominjajmo vseh miličnikov in policistov, kateri so za našo samostojnost dali največ, kar so lahko-svoja življenja! Hvala jim in poklon!

Biti del modre družine nas navdaja s ponosom in občutkom, da nikoli nismo sami, temveč del velike policijske družine.
Sindikat policistov Slovenije vsem policistkam in policistom, zaposlenim v policiji, IRSN in MNZ izreka čestitko ob 32. obletnici samostojnosti in neodvisnosti naše države Republike Slovenije.

Želimo vam ponosno praznovanje današnjega državnega praznika.

Državljani RS so lahko ponosni na svoje policistke in policiste!

Srečno, naša domovina Slovenija!

SINDIKAT POLICISTOV SLOVENIJE
Prejšnji Težave pri pridobivanju odgovorov (seznama opravljenih služb) od delodajalca s strani policistov NDM – obvestilo članstvu SPS
Naslednji 27. JUNIJ, DAN POLICIJE!