OSREDNJA SLOVESNOST OB DNEVU POLICIJE - VABILO ČLANOM SPS

Spoštovane članice in člani!

Posredujemo vam vabilo na osrednjo prireditev ob dnevu policije.

Člane SPS in vaše družinske člane vabimo, da se udeležite osrednje prireditve ob dnevu policije, ki bo v torek, 27. junija 2023, ob 20.45 uri v Avditoriju Portorož, Senčna pot 81, Portorož. Zaradi pomanjkanja parkirnih prostorov prosimo, da se člani Sindikata policistov Slovenije dogodka udeležite v največji možni meri organizirano, z avtobusi in kombiji. Pomembno je, da ste vsi udeleženci dogodka prisotni ob 20. uri, na sedežih. Po osrednji slovesnosti, ki bo trajala dobro uro, ste vsi lepo vabljeni na druženje ob skromni pogostitvi.

Lepo vabljeni!

Prejšnji Podpisan sporazum o razreševanju položaja uslužbencev policije v okviru prilagajanja delovanja policije po vstopu Republike Hrvaške v schengensko območje - obvestilo
Naslednji Težave pri pridobivanju odgovorov (seznama opravljenih služb) od delodajalca s strani policistov NDM – obvestilo članstvu SPS