OBVESTILO O ZAKLJUČKU ZBIRANJA PRIJAV NA BOŽIČKOVO KARAVANO 2023 - OBVESTILO ČLANSTVU SPS

Pozdravljeni,

obveščamo vas, da smo z današnjim dnem zaključili z zbiranjem prijav otrok, ki jih bo v letošnjem letu obdaril Božiček.

Člani Sindikata policistov Slovenije, ki iz kateregakoli razloga še niste prijavili svojega otroka na obdarovanje, lahko to storite še do jutri, 21. novembra 2023 do 12.00 ure. Prijavo lahko oddate samo preko spletne strani https://www.sindikat-policistov.si/dogodki/bozickova-karavana. Božičkovi pomočniki so sporočili, da je to podaljšanje zadnje. Po tem datumu prijav žal ne bomo mogli več sprejemati.

Za prijavo potrebujete uporabniško ime in geslo. Če tega še nimate ali ste ga izgubili, lahko zaprosite za novo, in sicer na: kp@sindikat-policistov.si.

Lep pozdrav.

Prejšnji NAPOVED PROTESTNEGA SHODA SINDIKATOV JAVNEGA SEKTORJA DNE 7. 12. 2023 - obvestilo članstvu SPS
Naslednji VIRUSNE OKUŽBE ŠTUDENTOV VIŠJE POLICIJSKE ŠOLE PA – OPOZORILO IN ZAHTEVA DELODAJALCU