VOŠČILO OB MEDNARODNEM DNEVU ŽENA

Spoštovane dame,

8. marec je dan, ko v ospredje postavimo spoštovanje, ljubezen in hvaležnost do žensk. Ponosni smo, da imamo v svoji sredini res izjemne policistke in uslužbenke policije, ki s svojim delom, znanjem, strokovnostjo, predanostjo in zanosom nesebično opravljajo vsakodnevne naloge v skrbi za varnost vseh prebivalcev Slovenije.

Rože potrebujejo sonce, da zacvetijo. Ženska potrebuje le ljubezen. (Li Tai Po)

Naše drage članice SPS, spoštovane dame, gospe, gospodične,

dovolite, da se vam ob tej priložnosti zahvalimo za vaš pomemben prispevek k učinkovitemu in dobremu delu v organizaciji. Da bo ta dan res nekaj posebnega smo za vas pripravili skromno praktično darilo, ki vam ga bodo razdelili vaši regionalni predstavniki. Dan naj bo obdan s soncem, pozitivnostjo in dobro voljo. To pa naj vas spremlja tudi vse ostale dni.

Sindikat policistov Slovenije vam želi vse lepo ob prazniku.

Suzana Drašler

Predstvanica za odnose z javnostmi

Prejšnji UVODNI SESTANEK Z V.D. GENERALNIM DIREKTORJEM POLICIJE
Naslednji Preobrat pri urejanju in implementaciji novega plačnega sistema v JS - obvestilo članstvu