VABILO NA ŠPORTNO – DRUŽABNO PRIREDITEV SINDIKATA POLICISTOV SLOVENIJE 2023

Spoštovane članice in člani!

Vljudno vas vabimo na športno - družabno prireditev Sindikata policistov Slovenije, ki bo v petek, 15. 9. 2023 ob 10.00 uri v športnem centru Šešče pri Preboldu – Zupanc Plac, Prebold.

Športna prireditev je sklicana zaradi krepitve psihofizične pripravljenosti zaposlenih in dviga ravni njihovega povezovanja, medsebojnega sodelovanja, krepitvi duševnega in telesnega zdravja na delovnem mestu, pripadnosti organizaciji ter seznanitvi in prenosu informacij s področja pogajanja v javnem sektorju, aktivnega vključevanja članov v delo SPS ter razpravi o napovedanih strukturnih in sistemskih reformah ter stanju delavskih pravic v Policiji, MNZ in IRSNZ.

PROGRAM ŠPORTNE PRIREDITVE:

9.00 – 9.55

SPREJEM IN REGISTRACIJA ČLANOV

POZDRAVNI GOVOR PODPREDSEDNIKA IN GOSTOV

11.00 – 15.00

PRENOS IN SEZNANITEV ČLANOV SPS Z AKTUALNIMI INFORMACIJAMI S PODROČJA POGAJANJ V JS …, ŠPORTNE AKTIVNOSTI: ODBOJKA NA MIVKI, TENIS, BADMINTON, NAMIZNI TENIS, VLEČENJE VRVI, TEK V VREČAH, POHOD OB SAVINJI …

DRUŽABNO SREČANJE

ZAKLJUČEK AKTIVNOSTI SPS IN ODHOD AVTOBUSOV

Vsi člani, ki se nameravate udeležiti športno – družabne prireditve Sindikata policistov Slovenije in želite uveljaviti pravico do sindikalnih ur (8 ur delovne obveze ) in tisti, ki opravljate delo v skrajšanem delovnem času se vam prizna ustrezno število ur skladno z odločbo, se lahko na omenjen dogodek prijavite samo preko spletne strani https://www.sindikat-policistov.si/Dogodki najkasneje do petka, 1. 9. 2023 . Prijave po 1. 9. 2023 ne bodo več možne.

Tekmovanja bodo potekala v naslednjih disciplinah:
- Odbojka na mivki
- Tenis ( moški / ženske)
- Badminton ( moški /ženske)
- Namizni tenis ( moški / ženske)
- Vlečenje vrvi
- Tek v vrečah
- Pohod ob Savinji

Tekmovalke in tekmovalci se lahko na tekmovanje prijavite samo preko spletne strani https://www.sindikat-policistov.si pod rubriko Dogodki – športno – družabna prireditev. Tisti, ki se tekmovanj ne želite udeležiti in želite preprosto preživeti dan v dobri družbi in zabavi, pa svojo udeležbo potrdite kot navijač.

Časovnica tekmovanj bo objavljena na dan prireditve 15. 9. 2023. Zaradi izvedbe tekmovanj vas prosimo, da se prijavite na eno disciplino, da ne bo prihajalo do čakanj in zamud.

Natančna navodila in pojasnila glede izvedbe tekmovanj po posameznih športnih disciplinah vam bomo posredovali takoj po zaključku zbiranja prijav. Bolj kot boj za čim boljše mesto in tekmovalni rezultat tako na koncu štejejo nova znanstva, izmenjane izkušnje in prijetni spomini.

Športno – družabna prireditev bo trajala do 18.00 ure, vendar smo članom, ki bi zaradi oddaljenosti in druženja želeli Šešče pri Preboldu zapustiti v soboto, 16. septembra 2023, omogočili možnost nastanitve pod ugodnimi pogoji na prireditvenem prostoru v športnem centru, Zupanc plac- Green Valley Glamping.

Nočitev v glamping šotoru za vse udeležence prireditve, ki se bodo odločili, da po srečanju ostanejo oz. prenočijo v Šeščah pri Preboldu, smo se uspeli dogovoriti za ugodno ponudbo prenočitve.
Cena nočitev je dogovorjena pod naslednjimi pogoji:
40 EUR/osebo/noč v šotoru za 2 osebe
35 EUR/osebo/noč v šotoru za 3 osebe
30 EUR/osebo/noč v šotoru za 4 osebe

Ali 35 EUR/ osebo/ noč v šotoru za 2- 4 osebe.

Možnost nočitve z zajtrkom - doplačilo 12 EUR/ osebo.
Rezervacijo vaše nočitve po ugodnejši ceni za udeležence prireditve lahko uredite na info@greenvalley,si ali pokličite na 041 569 982.
Nočitev je potrebno rezervirati tri dni pred izvedbo dogodka. Plačilo za storitev nočitve poravnate ob prihodu.
Za prijavo na športno- družabno prireditev boste potrebovali tudi uporabniško ime in geslo. Če tega še nimate ali ste ga izgubili, lahko zaprosite za novo, in sicer: kp@sindikat-policistov.si
Navodila ob prijavi na DOGODEK SPS:
Na spletni strani  https://www.sindikat-policistov.si/v zgornjem desnem kotu kliknete "Prijava«. V prijavno okno vnesite svoje uporabniško ime in geslo.

Ko ste se uspešno prijavili v spletni portal, kliknite zavihek Dogodki > ŠPORTNA PRIREDITEV, ali pa odprite povezavo: https://www.sindikat-policistov.si/Dogodki

Odpre se vam stran DOGODEK s spletno prijavnico.
V spletno prijavnico vnesite:
• Ime in priimek člana
• PU
• PP
• Število ur
• Velikost majic
• Športne discipline
Za uspešno prijavo kliknite gumb POTRDI.

Ker smo v sindikatu vezani na obveznosti pri najemu prireditvenega prostora glede točnega števila članov, ki se bodo udeležili ŠPORTNO – DRUŽABNE PRIREDITVE, prosimo da po prijavi na spletni strani regionalnemu predstavniku ali sindikalnemu zaupniku plačate 5 EUR kot potrditev in zagotovitev udeležbe na dogodku.

Na podlagi prispelih prijav bo Sindikat policistov Slovenije za vse udeležence izdal Sklep o koriščenju sindikalnih ur na podlagi dogovora med sindikatom in policijo za izvedbo in udeležbo na ŠPORTNO – DRUŽABNI PRIREDITVI, ki jo organizira sindikat, in je aktivnost v obojestranskem interesu.

Sklep bo pred dogodkom pravočasno posredovan delodajalcu in neposrednim nadrejenim. Sindikat je v skladu z določbo 22.n člena KPP dolžan delodajalcu po udeležbi predložiti dokazilo o dejanski udeležbi.

Za vašo brezskrbno udeležbo bo na lokacijo organiziran prevoz, o katerem boste naknadno
obveščeni preko vaših regionalnih predstavnikov. Za vse, ki se boste pripeljali z lastnim vozilom bo zagotovljeno parkiranje na travniku.

Vljudno vabljeni!

Adil Huselja
                                                                                                                                                                                                                podpredsednik SPS

Datum: 3. 8. 2023