SINDIKAT POLICISTOV SLOVENIJE IN SLO – TOURS ORGANIZIRATA IN VABITA ČLANE SPS NA DVODNEVNI SINDIKALNI IZLET V BANJO LUKO & KOZARO

Spoštovane kolegice in kolegi!

Obveščamo vas, da bomo ob temeljnih nalogah sindikata na delovnopravnem in psihosocialnem področju v letu 2024 razširili nabor storitev tudi na področju turistične dejavnosti. Poleg možnosti koriščenja naših turističnih kapacitet in tistih, ki jih imamo v najemu, boste lahko kot člani SPS izkoristili tudi kakovostne potovalne aranžmaje v organizaciji turistične agencije SLO TOURS d.o.o. V letošnjem letu načrtujemo izvedbo treh potovanj, prvo v času prvomajskih praznikov, drugo v jesenskem času in tretje v decembru. Vsebine vseh treh potovanj so zelo privlačne in v primerjavi z ostalimi ponudniki na trgu bolj prijazne. Vsako potovanje bo predstavljeno tako, da bo točno določen program, brez skritih stroškov, doplačil, prijavnin in različnih cen glede na velikost skupine. Vse cene so zajamčene in se ne spreminjajo ne glede na morebitne podražitve.

S tem obvestilom vas vabimo na prvo, dvodnevno potovanje »Banja Luka & Kozara«, ki bo od 4. – 5. maja 2024. Spoznavali bomo Banja Luko, mesto in podeželje skozi zanimiv voden program z bogato domačo kulinariko v neomejenih količinah na programu Etno animacije Kozara. Program je pripravljen tako, da bo dovolj časa za druženje in tudi nakupe, po katerih slovi Banja Luka. Program je pripravljen tako, da lahko udeleženci namesto ogledov v osnovni ponudbi izberejo tudi atraktivni rafting na Vrbasu. Podrobnosti in dodatni podatki so navedeni na priloženem letaku.

Rok za prijave je najkasneje do 1. 3. 2024 oziroma do zasedbe prostih mest.

Za člane Sindikata policistov Slovenije je pripravljena povezava https://slo-tours.si/sps/, na kateri je podroben opis programa in možnost rezervacije. Člani SPS izberejo paket »Člani SPS« z znižano ceno 130 EUR. Poleg tega je plačilo možno v dveh oziroma treh obrokih, tako da je to še dodatna ugodnost za prijavo in udeležbo na potovanju. Pogoj za znižano ceno je veljavno članstvo v SPS ob prijavi in odhodu na potovanje.

Prijava družinskih članov ali nečlanov SPS je možna ob razpoložljivih mestih šele po izteku roka za prijavo, in sicer od 1. 3. 2024. Vstopne točke na avtobus bodo v Ljubljani, Novem mestu, Krškem in Brežicah. Ker gre za prvo tovrstno potovanje bomo odhodno mesto po potrebi in skladno z možnostjo organizacije dodali glede na prispele in potrjene prijave (Maribor, Celje ali Koper, Postojna in Vrhnika). Pri naslednjem razpisu bomo odhodno mesto ob zadostnih prijavah obrnili in tako kar se da enakopravno približali potovanja članom iz več regij.

Vabimo vas, da se seznanite z vsebino potovanja ter se glede na kvalitetno in ugodno ponudbo čimprej odločite in rezervirate svoje mesto na avtobusu. Prepričani smo, da bomo s tovrstno sindikalno dejavnostjo povečali paleto razlogov za članstvo v SPS in da boste to kot člani sindikata tudi izkoristili. Prav tako pa smo prepričani, da bomo vsem prijavljenim za to potovanje omogočili nepozabno druženje s sodelavkami in sodelavci v okolju, ki ponuja obilo novih spoznanj na lokalnem, zgodovinskem in kulturnem področju, ob bogati in neomejeni kulinariki. In to je razlog, da ne odlašate s prijavami, saj je število mest na prvem, dvodnevnem potovanju omejeno.

Lep pozdrav!

Adil Huselja
                                                                                                                                                  predsednik SPS
Številka: 3353/OB-1/2024/1