Rimske terme - ugodnosti za članstvo

Rimske terme nudijo članom Sindikata policistov Slovenije ob predložitvi dokazila o članstvu (izkaznica) ter njihovim ožjim družinskim članom ugodnosti:

10 % popust na:

❖ vse individualne storitve v Medicinskem centru Valetuda (ne velja na pakete in samoplačniške posvetovalnice),

❖ aktualne pakete namestitev v Rimskih termah (razen paket za seniorje in akcijske pakete). Ob rezervaciji nočitev potrebno sporočiti, da se koristi omenjeni popust,

❖ 4 hodni meni v A la carte restavraciji Sofija,

15 % popust na:

❖ masažne storitve, beauty storitve in kopeli v Wellness centru Amalija (vse dni v tednu),

❖ vstop v Deželo savn Varinia (velja za 3-urne in celodnevne vstopnice, vse dni v tednu. Popust ne velja na večerno vstopnico po 18.00 uri),

20 % popust na:

❖ redno ceno kopalne karte (velja za 3-urne in celodnevne vstopnice, vse dni v tednu. Popust ne velja večerno vstopnico po 18.00 uri).

Popusti ne veljajo na kombinirane karte kopanje + savna.

Informacije in rezervacije 03 574 2000 ali info@rimske-terme.si

Popust velja na dan koriščenja storitev in ne velja za nakup darilnih bonov. Popust se ne sešteva z ostalimi popusti, ki jih nudi podjetje Rimske terme d.o.o.

TERMIN UGODNOSTI: od 1.1.2024 - 31.12.2024

Popusti na storitve se priznajo, na hotelski recepciji , recepciji Wellness centra oziroma medicinskega centra.

Vsak član, sam plača naročene storitve v hotelu.

Prejšnji Predlog sprememb Zakona o pravilih cestnega prometa – obvestilo
Naslednji Tiskovna konferenca reprezentativnih sindikatov državne uprave – obvestilo