PRAZNIČNO VOŠČILO

Spoštovani,

v teh prazničnih dneh si vzemimo čas predvsem zase in za svoje najbližje. Bolj kot darila, so pomembni naši dobri odnosi, pristne vezi, ki jih tkemo, spoštovanje in ljubezen, ki nas povezuje.

Sindikat policistov Slovenije Vam in Vašim najbližjim v prihajajočem letu 2023 želi zdravja, sreče, miru in predvsem iskrenih, prijetnih trenutkov v krogu najdražjih.

Naše želje pa so še posebej namenjene vsem tistim, ki boste v skrbi za nas med božično-novoletnimi prazniki preživeli na delovnem mestu, ti pa naj bodo varni in mirni.

SREČNO 2023!

Morda prineslo veliko bo srečo,
če v sebi našli bomo tiste stvari,
v katerih ta sreča radostno kali:
modrost in človečnost, iskrenost, poštenje,
hvaležnost za vse, kar nam lepša življenje,
odprte oči za vse, kar je lepo
in srca odprta, ko je kje hudo.
Pri sebi poskusimo to kdaj doseči
in leto prihodnje sijalo bo v sreči.«

(Silva Mizerit)
Prejšnji Spremembe Pravil o dodeljevanju službene uniforme - obvestilo