OBVESTILO O ZAKLJUČKU ZBIRANJA PRIJAV NA BOŽIČKOVO KARAVANO 2022

Pozdravljeni,

obveščamo vas, da smo z današnjim dnem zaključili z zbiranjem prijav otrok, ki jih bo v letošnjem letu obdaril Božiček.

Člani Sindikata policistov Slovenije, ki iz kateregakoli razloga še niste prijavili svojega otroka na obdarovanje, lahko to storite še do jutri, 21. novembra 2022 do 12.00 ure. Prijavo lahko
oddate samo preko spletne strani https://www.sindikat-policistov.si/dogodki/bozickova-karavana Božičkovi pomočniki so sporočili, da je to podaljšanje zadnje. Po tem datumu prijav žal ne bomo mogli več sprejemati.

Za prijavo potrebujete uporabniško ime in geslo. Če tega še nimate ali ste ga izgubili, lahko zaprosite za novo, in sicer na: kp@sindikat-policistov.si.

Lep pozdrav.

Božičkova ekipa

Prejšnji Samo še 6 dni čas za prijavo!
Naslednji Spremembe Zakona o organiziranosti in delu v policiji - obvestilo