ŽIVELA 1. IN 2. MAJ, PRAZNIK DELA! – VOŠČILO SINDIKATA POLICISTOV SLOVENIJE OB MEDNARODNEM PRAZNIKU DELA

Spoštovane sodelavke, spoštovani sodelavci!

Ob 1. in 2. maju 2023, prazniku dela, vam SINDIKAT POLICISTOV SLOVENIJE vošči prijetno praznovanje! Pred nami je praznik dela, praznik vseh delavk in delavcev. Ta dan praznujejo ljudje po svetu že od leta 1890, ko je kongres 2. internacionale v Parizu leto pred tem priporočil ta dan za delavski praznik. 1. maj pomeni simbol mednarodne solidarnosti vseh delavcev in je spomin na dogodke, ki so se zgodili v začetku maja 1886 v Chicagu.

Spoštovane članice in člani Sindikata policistov Slovenije, kolegice in kolegi v Policiji ter Ministrstvu za notranje zadeve in IRSNZ, vsem skupaj izražamo veliko zahvalo za vaše članstvo v SPS, saj brez vas ne bi bilo niti nas. Želimo si, da bi tudi v prihodnje vsi zaposleni v policiji in MNZ ter IRSNZ razumeli pomen sindikalne organiziranosti in borbe, ki jo SPS vsakodnevno opravlja za vse zaposlene.

Opomnimo se, zakaj smo tu, zakaj se borimo. Naj nas še naprej odlikujeta dobro in skrbno opravljeno delo, na katero smo ponosni, ob sočasnem spoštovanju vrednot, kot so solidarnost, lojalnost, vzajemnost, pomoč sočloveku in poštenost.

Prvomajski prazniki so priložnost za druženja ter preživljanje prostega časa z najbližjimi. Sindikat policistov Slovenije vam in vašim najbližjim želi vse dobro.
Policistkam in policistom, ki ste v teh dneh na delu, pa želimo, da preživite ta čas mirno, srečno in varno!

Živel praznik dela, živel prvi in drugi maj!

PRAVIČNOST, MOČ, ODLOČNOST

SPS VEDNO ZA VAS IN Z VAMI!!

SINDIKAT POLICISTOV SLOVENIJE

Suzana Drašler
Predstavnica za odnose z javnostmi

Datum: 30. 4. 2023