ŠOLSKI KATALOG OFFICE & MORE - UGODNOST ZA ČLANE SPS

Spoštovane članice in člani!

Tako kot v zadnjih letih vam tudi letos pošiljamo obvestilo o resnično najboljši ponudbi na vse šolske potrebščine s popusti do 30 % in 5 % na delovne zvezke ob naročilu do 3. 7. 2023. Koriščenje ugodnosti pa je možno skladno z vsebino obvestila v nadaljevanju in priloženem letaku.
Člani ter njihovi ožji družinski člani se morajo ob uveljavljanju darilnega kupona identificirati s člansko izkaznico SINDIKATA POLICISTOV SLOVENIJE. (darilni kupon SPS natisnite)!!

Vabimo vas k listanju kataloga na tej povezavi: https://go2school.com, šolski katalog

Lep pozdrav in vse dobro!

Suzana Drašler

Prejšnji POTEK POGAJANJ V JS IN PREDLOG ZA VIŠJI REGRES - OBVESTILO ČLANSTVU SPS
Naslednji Podpisan sporazum o razreševanju položaja uslužbencev policije v okviru prilagajanja delovanja policije po vstopu Republike Hrvaške v schengensko območje - obvestilo

Documents to download