ČRNE NAPOVEDI O KOLAPSU - ČLANEK VEČERA

Vabljeni k branju članka Črne napovedi o kolapsu iz sobotne izdaje časopisa Večer.⤵️⤵️ Vsebina članka poleg predstavitve aktualnega stanja in problematike kaže na enotnost in skupna prizadevanja obeh policijskih sindikatov za izboljšanje razmer. To velja tako za pogajalski proces kot ukrepe znotraj policije in MNZ.

Vabljeni k branju članka, ki vam ga prilagamo v prilogi.

Prejšnji UMIK NEKVALITETNIH IN PODPOVPREČNIH AVTOMOBILSKIH PNEVMATIK NA SLUŽBENIH VOZILIH - POZIV DELODAJALCU - OBVESTILO ČLANSTVU
Naslednji Umik nekvalitetnih in podpovprečnih avtomobilskih pnevmatik, ki so po avtomobilskih testih med najslabše ocenjenimi, pri uporabi na cesti pa nevarne - odgovor delodajalca

Documents to download