ODPOVED IZVEDBE TEČAJEV VARNE VOŽNJE V CENTRU VARNE VOŽNJE AMZS NA VRANSKEM  – OBVESTILO

Datum objave: 13-11-2020

Spoštovane članice in člani SPS,

obveščamo vas, da je vse do nadaljnjega odpovedana izvedba tečajev varne vožnje v Centru varne vožnje AMZS na Vranskem, ki jih Sindikat policistov Slovenije izvaja v sklopu projekta »Cesta je naše delovno mesto«.

Razlog za odpoved izvajanja tečajev varne vožnje je sprejetje ukrepov Vlade RS in NIJZ za omejitev širitve okužbe z virusom COVID-19, zaradi katerih sindikalnih aktivnosti ni mogoče izvajati.

Termini tečajev varne vožnje se prestavijo za nedoločen čas, tovrstne aktivnosti se do nadaljnjega, zaradi okoliščin in posledično sprejetih ukrepov Vlade RS, ki so navedene zgoraj, ne bodo izvajale.

Za vse dodatne informacije se lahko obrnete na Lien Ličen, telefonska številka 051 280 115, elektronska pošta lien.licen@sindikat-policistov.si.

Lep pozdrav in vse dobro vsem!

Sindikat policistov Slovenije

Številka: 2288/OBC-79/2020/1