ODPOVED IZVEDBE TEČAJEV VARNE VOŽNJE V CENTRU VARNE VOŽNJE NA AMZS NA VRANSKEM  – OBVESTILO

Datum objave: 16-03-2020

Spoštovane članice in člani SPS,

obveščamo vas, da je vse do nadaljnjega odpovedana izvedba tečajev varne vožnje v Centru varne vožnje AMZS na Vranskem, ki jih Sindikat policistov Slovenije izvaja v sklopu projekta »Cesta je naše delovno mesto«.

Razlog za odpoved izvajanja tečajev varne vožnje je pojav bolezni COVID-19 v Republiki Sloveniji in posledično sprejetje določenih ukrepov s strani Vlade RS (kot so Odredba o razglasitvi epidemije, nato sprejetje Odloka o začasni prepovedi prodaje blaga in storitev potrošnikom v Republiki Sloveniji, idr.), zaradi katerih tovrstnih sindikalnih aktivnosti do nadaljnjega ni mogoče izvajati.

Termini tečajev varne vožnje se prestavijo za nedoločen čas, tovrstne aktivnosti se do nadaljnjega, zaradi okoliščin in posledično sprejetih ukrepov Vlade RS, ki so navedene zgoraj, ne bodo izvajale.

Za vse dodatne informacije se lahko obrnete na Tanjo Majcen, telefonska številka 051 280 116, elektronska pošta tanja.majcen@sindikat-policistov.si.

Lep pozdrav in vse dobro vsem!

Sindikat policistov Slovenije

Številka: 2861/OBC-28/2020/1