PODALJŠANJE UGODNOSTI ZA ČLANE SPS PRI TELEKOMU SLOVENIJE - OBVESTILO

Datum objave: 07-02-2019

Spoštovane članice in člani SPS,

obveščamo vas, da smo za vas pri mobilnem operaterju Telekom Slovenije podaljšali ugodnost za vse obstoječe naročnike in za nove naročnike mobilnih storitev.

Ugodnost se omogoča v obliki 30 % popusta na mesečno naročnino izbranega mobilnega paketa Telekoma Slovenije za nove naročnike in 20 % popusta na mesečno naročnino izbranega mobilnega paketa Telekoma Slovenije za obstoječe naročnike.

Ugodnost je omogočena naročnikom na naslednjih paketih:

-      Dostopni Start, Dostopni A, Dostopni B, Dostopni C,

-      Neodvisni A in Neodvisni B,

-      Enostavni A in Enostavni B,

-      Mobilni net A, B, C in Neomejeni.

V primeru menjave naročniškega paketa z namenom koriščenja ugodnosti se naročniku prizna 50% popust na menjavo paketa.

Naročnik lahko ugodnost uveljavlja le na naročniških razmerjih, ki so sklenjena v imenu osebe, ki je obenem član SPS, kar mora biti razvidno iz izpolnjene vloge in priložene fotokopije članske izkaznice.

Ugodnost je vezana na čas trajanja članstva v Sindikatu policistov Slovenije, v nasprotnem primeru se storitve obračunavajo po veljavnem ceniku.

SINDIKAT POLICISTOV SLOVENIJE

priloga:Prodajna-ponudba-Posebna-ponudba-za-clane-drustev-in-sindikatov 2019.docx