SMS DONACIJE ZA DRUŽINO POKOJNEGA DAMIJANA KUKOVIČA

Datum objave: 26-08-2014
Vselej, ko je treba strniti vrste, ljudje pokažemo solidarnost in pomagamo v najhujših stiskah posameznikov.

Sindikat policistov Slovenije za družino pokojnega policista zbira sredstva za pomoč ob tragični izgubi. Skupaj s Telekomom Slovenije smo vzpostavili tudi donacijo preko sms sporočil.

Donirate lahko tako, da pošljete sporočilo SMS s ključno besedo POLICIST5 na številko 1919 in prispevali boste 5 EUR za POMOČ DRUŽINI POKOJNEGA POLICISTA.

Prispevajo lahko uporabniki mobilnih storitev Telekoma Slovenije, Mobitela, Izimobila, Debitela, Simobila in Tuš mobila.

Sredstva lahko po svojih zmožnostih tudi nakažete na tekoči račun Sindikata policistov Slovenije, Kidričeva 24B, 3000 Celje, številka: SI56 3300 0000 3158 117, odprt pri Hypo banki, sklic: SI00 ali SI99, Pomoč družini Damijana Kukoviča, namen: CHAR, do vključno srede, 10. septembra 2014.

Ob tem bomo z vodstvom Policije 17. septembra 2014, v Policijski akademiji v Tacnu pripravili tudi dobrodelni tek. Več informacij o dogodku vam bomo posredovali naknadno.

Za vašo solidarnost in podporo družini se vam v naprej zahvaljujemo.