EKSKLUZIVNA PONUDBA ZA ČLANE SPS - NAKUP ZIMSKIH PNEVMATIK

Datum objave: 03-10-2018

Spoštovane članice in člani,

prihaja zima, z njo pa obdobje, ko bo potrebno zamenjati letne pnevmatike z zimskimi.

S priloženim obvestilom vas z veseljem obveščamo, da so v Autocommerce d.o.o. za vas in za vaše najožje družinske člane razširili ugodno ponudbo zimskih pnevmatik, saj sedaj poleg proizvajalcev  CONTINENTAL, FULDA in SAVA ponujajo tudi pnevmatike SEMPERIT in BARUM.

Na vse pnevmatike lahko člani SPS koristite do 31 % popust.

Tudi letošnjo jesen kot vsako leto nudijo ugodne popuste tudi pri nakupu  rezervnih delov, maziv in storitev v njihovem  hitrem servisu in avtopralnici.

Do izbrane ponudbe dostopate tako, da kliknite na letak, ki vas poveže na spletno stran https://e-trgovina.autocommerce.si, prek spletne strani izberete želene pnevmatike ali opravite direktni nakup. Z vnosom kode, ki je navedena na letaku se vam bo ob zaključku nakupa avtomatsko obračunal dodatni popust, ki je odobren za člane sindikata.

Želimo vam varno in srečno vožnjo.

Suzana Drašler

Predstavnica za odnose z javnostmi

Letak ekskluzivne ponudbe pnevmatik;

Sindikat POLICISTOV SLOVENIJE obvestilo o ugodnostih zima 2018.pdf